O firmie

Biuro

tłumaczeń

pisemnych, ustnych, oraz
kompleksowej obsługi konferencji

O biurze tłumaczeń

Lingway

Jesteśmy zespołem specjalistów zaangażowanych w swą pracę, otwartych na nowe pomysły i Państwa oczekiwania.

Od założenia biura LINGWAY w 2010 roku stale realizujemy podjętą misję bycia prawdziwym i godnym zaufania partnerem w dziedzinie tłumaczeń.  Firmy, z którymi współpracujemy należą do zróżnicowanych sektorów gospodarki, co wskazuje na szerokie możliwości oraz wszechstronność LINGWAY w obszarze realizacji projektów tłumaczeniowych w ponad 50 językach.

Oferujemy usługi oraz wszelką pomoc z zakresu tłumaczeń pisemnych, ustnych oraz kompleksowej obsługi konferencji.

Wieloletnie doświadczenie, specjalistyczna wiedza oraz rozwiązania precyzyjnie dostosowane do Państwa indywidualnych wymagań  stanowią fundament, na którym opieramy naszą działalność.
Dążymy do tego, aby biuro tłumaczeń Lingway stanowiło narzędzie Państwa pracy, które ułatwia komunikację ze światem, osiągnięcie zakładanych korzyści biznesowych a przy tym oszczędza Państwa czas, energię oraz gwarantuje, że dokumenty będą przygotowane rzetelnie i terminowo.
Pragniemy zdobyć Państwa zaufanie, ale nade wszystko sprawić by wzrastało ono z każdym zrealizowanym tłumaczeniem.

Nasze tłumaczenia będą Twoim atutem!

Biuro tłumaczeń Lingway to

11

lat
doświadczenia

500

ponad
zadowolonych
klientów

10 000

ponad
wykonanych
zleceń

50

klientów
korporacyjnych

Referencje

Referencje od naszych Klientów są dla nas niezwykle ważne, dlatego traktujemy je z ogromną powagą. Każdy list referencyjny stanowi dokument w postaci skanu podpisany przez prawdziwe osoby – nie umieszczamy tylko logotypów klientów dla których realizowaliśmy projekty tłumaczenia.

Na Państwa życzenie przedstawimy referencje Klientów z Państwa branży, dla których z sukcesem zrealizowaliśmy projekty tłumaczeniowe.

Przewiń do góry