Rozwiązania indywidualne

Rozwiązania

indywidualne

Pragniemy być Państwa partnerem w biznesie oferując wysokie standardy pracy, poparte szerokim doświadczeniem w branży i dogłębną analizą każdego zagadnienia. Zachęcamy do rozpoczęcia z nami współpracy!

Współpraca

Jeżeli będą Państwo zadowoleni ze współpracy, zachęcamy do podpisania umowy partnerskiej, która pozwoli maksymalnie uprościć proces zlecania oraz zapewni Państwu wiele dodatkowych korzyści takich jak m.in.

  • specjalnie dopasowany system rabatów
  • archiwum tłumaczeń
  • tworzenie baz terminologicznych dotyczących Państwa firmy i tłumaczonych dokumentów
  • miesięczny raport tłumaczeń wraz z zestawieniem kosztów.

Wszelkie Państwa uwagi oraz oczekiwania dotyczące usprawnienia naszej współpracy prosimy przesyłać na adres mailowy: kontakt@lingway.pl lub tlumaczenia@lingway.pl

Promocje

Dla klientów zainteresowanych tłumaczeniami standardowych dokumentów takich jak: akt małżeństwa, chrztu, zgonu, dyplom ukończenia szkoły, uczelni, dokumentacja do rejestracji pojazdu, oferujemy ceny specjalne za każdy dokument. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się ile oszczędzisz.

Dla

tłumaczy

Zapraszamy do współpracy tłumaczy oraz native speakerów każdego języka. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą w naszą firmą z przyjemnością zapoznamy się z Państwa kwalifikacjami i doświadczeniem zawodowym. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: rekrutacja@lingway.pl wpisując w temacie „Rekrutacja-tłumacz/korektor języka…”

Uprzejmie dziękujemy za zainteresowanie i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).″.

Przewiń do góry