LINGWAY S.C.
ul. A. Grottgera 8 lok.2
20-029 Lublin

Tel. +48 ( 81) 479 82 28
Fax: +48 (81) 464 32 74
GSM: 665 087 888
GSM: 665 116 999

Tłumaczenia ustne

Zapewniamy profesjonalną obsługę językową odpowiednio dostosowaną do specyfiki każdego spotkania i projektu. Tłumaczenia ustne wykonywane przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, odpowiednim przygotowaniem merytorycznym, wysoką kulturą osobistą, oraz zdolnościami interpersonalnymi.

Oferujemy następujące rodzaje tłumaczeń ustnych:

  • tłumaczenia symultaniczne – tłumaczenie przebiegające równolegle, w trakcie wypowiedzi prelegenta. W ramach tłumaczeń symultanicznych wykonujemy tłumaczenia kabinowe i szeptane. Ten rodzaj tłumaczenia jest najczęściej stosowany podczas międzynarodowych konferencji i spotkań z udziałem wielu uczestników i wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu do transmisji przekładu. Standardowo w jednej parze językowej pracuje dwóch tłumaczy.
  • konsekutywne – tłumaczenie, w którym tłumacz przekłada wypowiedź mówcy po kilku lub kilkunastu zdaniach. Ten rodzaj tłumaczenia preferowany jest podczas wszelkiego rodzaju szkoleń, spotkań, rozmów handlowych itp.
  • przysięgłe – wykonywane przez tłumacza przysięgłego przy podpisywaniu umów, aktów notarialnych, w czasie zgromadzeń wspólników, podczas załatwiania formalności w wielu urzędach i sądach. Tłumacz przysięgły przekłada wypowiedzi i poświadcza protokół swoim podpisem.