Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia

ustne

to przekład w formie mówionej z i na j. obcy dokonywany przez profesjonalnych tłumaczy w danej kombinacji językowej.

Tłumaczenia

ustne

Zapewniamy profesjonalną obsługę językową odpowiednio dostosowaną do specyfiki każdego spotkania i projektu. Tłumaczenia ustne wykonywane przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, odpowiednim przygotowaniem merytorycznym, wysoką kulturą osobistą, oraz zdolnościami interpersonalnymi.

Oferujemy następujące rodzaje tłumaczeń ustnych:

tłumaczenia symultaniczne 

– tłumaczenie przebiegające równolegle, w trakcie wypowiedzi prelegenta. W ramach tłumaczeń symultanicznych wykonujemy tłumaczenia kabinowe i szeptane. Ten rodzaj tłumaczenia jest najczęściej stosowany podczas międzynarodowych konferencji i spotkań z udziałem wielu uczestników i wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu do transmisji przekładu. Standardowo w jednej parze językowej pracuje dwóch tłumaczy.

konsekutywne

– tłumaczenie, w którym tłumacz przekłada wypowiedź mówcy po kilku lub kilkunastu zdaniach. Ten rodzaj tłumaczenia preferowany jest podczas wszelkiego rodzaju szkoleń, spotkań, rozmów handlowych itp.

przysięgłe

– wykonywane przez tłumacza przysięgłego przy podpisywaniu umów, aktów notarialnych, w czasie zgromadzeń wspólników, podczas załatwiania formalności w wielu urzędach i sądach. Tłumacz przysięgły przekłada wypowiedzi i poświadcza protokół swoim podpisem.

Branże w których działamy

Biznes i edukacja

Medycyna

Prawo i administracja

Spotkania i konferencje

Zamów bezpłatną wycenę

Przewiń do góry